Stop discriminării! Tratați burțile bărbaților cu respectul cuvenit
![Stop discriminării! Tratați burțile bărbaților cu respectul cuvenit](https://www.timesnewroman.ro/wp-content/uploads/2019/03/tzatze_vs_burtzi.jpg)
Hai, bă, serios?! Deci publicăm un articol ilustrat cu minunăție de burți, nu mai puțin de trei, și face 3.500 de afișări și vreo 900 de like-uri. Apoi, reluăm pe Facebook un text de acum cinci ani, cu un decolteu în poză (unul singur, nu trei) și face 22.000 de afișări și peste 5.000 de like-uri. Ce-i cu discriminarea asta? De ce decolteul atrage mai mult decât burta masculină? Că tot o umflătură e și burta, dar că dintr-o bucată, nu din două. Și de multe ori burta e o umflătură mai mare decât umflătura de doi sâni. Tratați burțile cu respectul cuvenit! Stopați discriminarea!
![](https://www.timesnewroman.ro/wp-content/uploads/2019/03/trafic_burti_vs_decolteu.jpg)
Oh i bring life
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.